Opinie kurs KINETIC CONTROL

Opublikowano admin

Maciej Biały (mgr fizjoterapii, kadra koszykarzy na wózkach, gabinet prywatny w   Katowicach). Pełen profesjonalizm. Kurs merytorycznie na bardzo wysokim poziomie… Naprawdę warto!

Mateusz Przystaś (mgr fizjoterapii, Asseco Resovia Rzeszów). Profesjonalna organizacja i prowadzenie kursu.

Celina Ziobro (mgr fizjoterapii, Gabinet Rehabilitacji Sanare w Strzyżowie). Metody nauczania pomogły mi zrozumieć analizę, diagnostykę oraz najczęstsze błędy w postępowaniu klinicznym z pacjentami.

Krystian Kłosek (mgr rehabilitacji, SCS „Sokół”. Kurs przygotowany i przeprowadzony profesjonalnie.

Patryk Kłaptocz (mgr fizjoterapii, KS Jastrzębski Węgiel). Profesjonalny kurs z kompetentnym prowadzącym. Bardzo uniwersalna metoda, która jest skuteczna w wielu przypadkach klinicznych.

Teresa Gniewek (mgr rehabilitacji, ZPS Tarnów). Na kursie przedstawiono bardzo ciekawą propozycję pracy, która zmusza do szczegółowej analizy dysfunkcji. Wszyscy wiemy, że jak nie ma takich samych linii papilarnych, tak każdy człowiek ma inny wzorzec ruchu, co w codziennej pracy stanowi trudny problem terapeutyczny. Dobór ćwiczeń na kursie został dobrze przeanalizowany i potwierdzony przez liczne badania. Kurs w części teoretycznej dosyć trudny ze względu na dużą ilość danych i pojęć, które są mało znane nawet dla fizjoterapeutów pracujących w zawodzie kilka lat. Są to jednak rzeczy bardzo istotne i niezbędne do tego, aby dobrze przeprowadzić badanie pacjenta. Mocną stroną kursu jest cześć praktyczna, gdzie prowadzący przykłada szczególną wagę do wykonywania testów (zaskakuje precyzja), co ma znaczny wpływ na końcowy wynik testu. Uważam ze jest to jeden z bardziej praktycznych kursów, jaki pojawił się na rynku i ułatwił mi pracę z pacjentami, którzy mają problem ze stabilizacją, zarówno centralną jak i globalną. Po kilkutygodniowym stosowaniu tej metody okazuje się, że treści przekazane na kursie dają bardzo dobry efekt. Aż 20 procent moich pacjentów z bólem kręgosłupa lędźwiowego czuje znaczne zmniejszenie bólu i poprawę komfortu ruchu.

Małgorzta Gil (mgr fizjoterapii, Ośrodek Rehabilitacji Caritas w Cmolasie). Kurs przeprowadzony na wysokim poziomie, kompetentny prowadzący, cierpliwie odpowiadający na wszystkie pytania.

Katarzyna Starzec (mgr fizjoterapii, Ośrodek Rehabilitacji Caritas w Cmolasie). Ważne informacje praktyczne, bardzo pomocne w pracy z pacjentami narzekającymi na dolegliwości bólowe odcinka lędźwiowego. Wymaga poświęcenia czasu na diagnostykę i analizę dolegliwości pacjenta. Kurs przeprowadzony na wysokim poziomie i bardzo rzetelnie.

Monika Więcek (mgr fizjoterapii, stażystka). Szkolenie przeprowadzone profesjonalnie. Bardzo dobre przygotowanie prowadzącego.