Kursy

Dwudniowe szkolenie poruszające temat pracy z pacjentem, cierpiącym na chorobę nowotworową piersi. Właściwe podejście wymaga olbrzymich kompetencji, zarówno w zakresie technik fizjoterapeutycznych, jak i umiejętności społecznych i emocjonalnych.

Czterodniowy kurs anatomii palpacyjnej, kinezjologii i elementów strukturalnej biomechaniki w oparciu o światowy bestseller Andrew Biela „Trail Guide to the body”

KURS DIAGNOSTYKA OBRAZOWA

Na szkoleniu poznasz kompletny protokół badania pacjenta od fazy zbierania wywiadu, przez przeprowadzenie manualnego badania i testów…

Kurs Suche Igłowanie

Sucha igłoterapia to skuteczne narzędzie terapeutyczne używane przez wielu fizjoterapeutów, terapeutów manualnych…

Kurs kompleks barkowy i kolanowy w praktyce fizoterapeutyWłaściwa diagnostyka kompleksu barkowego i kolanowego daje możliwość szybkiej i efektywnej pracy z pacjentem ortopedycznym.

Kinesiology Taping jest to koncepcja pracy z pacjentami z różnymi dysfunkcjami narządu ruchu polegająca na ocenie screeningowej i terapii wykorzystującej elastyczny plaster kinesiology tape/k-active tape.

Masaż Tkanek Głębokich (masaż głęboki) to metoda polegająca na zrozumieniu warstwowej budowy ciała oraz możliwościach pracy z warstwami tkanek, znana i ceniona wśród fizjoterapeutów i masażystów.

Masaż Tkanek Głębokich (masaż głęboki) to metoda polegająca na zrozumieniu warstwowej budowy ciała oraz możliwościach pracy z warstwami tkanek, znana i ceniona wśród fizjoterapeutów i masażystów.

Kurs Techniki Uwalniania Punktów Spustowych (TRIGGER POINTS) obejmuje praktyczne wykorzystanie technik ich terapii oraz zajęcia z diagnostyki funkcjonalnej narządu ruchu.

Celem szkolenia jest zapoznanie ze współczesnymi metodami diagnostyki obrazowej, zasadami doboru metody zależnie od obrazu klinicznego oraz nauka analizy obrazów RTG, MRI, USG.

Terapia wisceralna to postępowanie lecznicze, którego celem jest przywrócenie prawidłowego napięcia, elastyczności tkanek oraz ruchomości narządów wewnętrznych.